Norsk Engelsksetterklubb

Mon11232020

Oppdatert08:07:39 PM

UK og AK Partiene KONGSVOLDPRØVEN LØRDAG

UK og AK Partiene KONGSVOLDPRØVEN LØRDAG
 
PARTI LISTE
Prøvens ref.nr Dato Parti nr: Kvalifisering Semi finale Finale
51-06038 23/09-2006 L1
Arrangør Terreng:
Norsk Engelsksetterklubb
Dommere:
CACIT /
RES.CACIT
CK / ÆP Nr Kl. Rase Hundens navn/regnr Eier/fører Premie
1 UK2 ES Heimfjellet's H-Tassen / 24736/04 Nordseth, Kai Arild / Nordseth, Kai Arild
2 UK2 ES Donna / 17506/05 Andersen, Kjell Just / Andersen, Kjell Just
3 UK2 P Mofjellets Mozart / 03915/06 Hangås, Lisbeth / Hangås, Lisbeth
4 UK2 GS Strandabøskogens Gaia / 13863/05 Kolnes, Christine / Kolnes, Christine
5 UK2 SV Lundefjellet's Isak / 09472/05 Klemetsen, Gøril / Husby, Simon
6 UK2 IS Snuskletten's C-Floyd / 02886/06 Ringh, Anna Maria/Martinsen, Audun / Martinsen,
Audun
7 UK2 ES Krokskogen's Shira / 03838/06 Frankmoen, Ine / Frankmoen, Ine
8 UK2 KM Värmlandsnäsets Diana /
S35234/2005
Aas, Thomas / Aas, Thomas
9 UK2 GS Lyngrabben's Hera De Vil / 05607/05 Magnussen Siw/ Bottegård Ino / Bottegård, Nils Olav
10 UK2 IS E-Peik Av Miessevàrri / 23913/05 Wik, Ida Og Gunnar / Wik, Gunnar
11 UK2 ES Lyngkampens Hi-Fi / 05871/05 Foss, Svein-Harald / Foss, Svein-Harald
12 UK2 ES Royaluras D-Levis / 07106/05 Heiberg, Stein / Heiberg, Stein
13 UK2 GS Finngangen's Ak Mylla / 24821/04 Bjercke, Marit / Bjercke, Marit
14 UK2 ES Løvenskarets Trym / 13287/05 Mælen, Arne / Mælen, Arne
NKK rep. sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
 
PARTI LISTE
Prøvens ref.nr Dato Parti nr: Kvalifisering Semi finale Finale
51-06038 23/09-2006 L2
Arrangør Terreng:
Norsk Engelsksetterklubb
Dommere:
CACIT /
RES.CACIT
CK / ÆP Nr Kl. Rase Hundens navn/regnr Eier/fører Premie
1 UK2 IS "u S" Zenta / 10328/06 Strømsborg, Gunstein / Aas, Petter
2 UK2 ES Skrede Ætta's Juno / 14203/05 Holm, Øyvind / Lien, Monica
3 UK2 GS Ryheimen's Black Tikka / 08394/05 Ludvigsen, Lars / Ludvigsen, Lars
4 UK2 ES Rypekullet's Lady / 19344/05 Norseth, Jon-Helge / Norseth, Jon-Helge
5 UK2 ES Kogtved L. Flora / DK18561/2005 Fløysvik, Tor Magne / Fløysvik, Tor Magne
6 UK2 ES Giddes D Palema / S39196/2005 Stenersen, Torfinn / Støver, Hanne
7 UK2 IS Heggelifjellets Fay / 07515/05 Hegli, Jan Roger / Hegli, Jan Roger
8 AK2 ES Seljebekken's Tsarek / 22306/01 Folkedal, Annette / Folkedal, Annette
9 AK2 ES Streamside's Unique / 01360/02 Norseth Tone F/Farstad Wenche / Norseth, Jon-Helge
10 AK2 KV Olga Von Der Reiterstadt / 06272/97 Neidher, Tom Bernhard / Neidher, Tom Bernhard
11 AK2 IS C-Irie Av Kjerringholm / 17013/03 Johansen, Hans-Jørgen / Johansen, Hans-Jørgen
12 AK2 P Vakkerdalen's Kasper / 04427/04 Helseth, Trond / Helseth, Trond
13 AK2 SV Schou's Otto / 17928/04 Bråthen, Martin / Bråthen, Jan-Ove
14 AK2 ES Njardarheimen's Era / 12680/04 Brage, Rindal / Brage, Rindal
NKK rep. sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
 
PARTI LISTE
Prøvens ref.nr Dato Parti nr: Kvalifisering Semi finale Finale
51-06038 23/09-2006 L3
Arrangør Terreng:
Norsk Engelsksetterklubb
Dommere:
CACIT /
RES.CACIT
CK / ÆP Nr Kl. Rase Hundens navn/regnr Eier/fører Premie
1 UK2 KV Asmo / 05226/05 Ytterstad, Leif / Hansen, Bjørn
2 UK2 GS Rypedalen's Mini / 04500/05 Enger, Thomas Bull / Enger, Thomas Bull
3 UK2 IS "u S" Xcera / 26184/05 Gråtrud, Ludvig / Gråtrud, Ludvig
4 UK2 GS Rypebrinken's Iber / 22628/05 Sæthereng, Fredrik / Sæthereng, Fredrik
5 UK2 IS "u S" Zesar / 26179/05 Mæland, Gisle / Mæland, Gisle
6 UK2 ES Zenta / 07509/05 Moe, Åsgeir / Moe, Åsgeir
7 UK2 SV Skjeftelias Ronja / 10623/05 Jermstad, Even / Jermstad, Even
8 UK2 ES Rypekullet's Nike / 19343/05 Salomonsen, Are / Salomonsen, Are
9 UK2 ES Royaluras D-Prince / 07103/05 Andersen, Knut I / Andersen, Knut I
10 AK2 ES Engfjell's Apia / 16437/04 Hansen, Bjørn / Hansen, Bjørn
11 AK2 ES Ringvassøya's Lady-Shakira / 20854/03 Moe, Åsgeir / Moe, Åsgeir
12 AK2 GS Zettertjärns Trolla / S55960/2004 Hansen Arve Og Espen / Hansen, Arve
13 AK2 IS C-Lomax Av Kjerringholm / 17009/03 Fuglerud, Frits / Fuglerud, Frits
14 AK2 GS Zettertjärns Madicken / S12427/2002 Lind, Sofia / Enger, Thomas Bull
NKK rep. sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
 
PARTI LISTE
Prøvens ref.nr Dato Parti nr: Kvalifisering Semi finale Finale
51-06038 23/09-2006 L4
Arrangør Terreng:
Norsk Engelsksetterklubb
Dommere:
CACIT /
RES.CACIT
CK / ÆP Nr Kl. Rase Hundens navn/regnr Eier/fører Premie
1 UK2 GS Huldrefjellets Bono Tc I I / 04066/06 Solbrekke, Sidsel K / Nilsen, Arild / Solbrekke, Sidsel K.
2 UK2 ES Skrede Ætta's Mattis / 14205/05 Ryen, Stian / Ryen, Stian
3 UK2 ES Reinheimens Nikita / 01890/05 Elvbakken, Rolf Inge / Erstad, Guttorm
4 UK2 GS Budalen's Jock Scott / 00157/05 Gustad, Svein / Gustad, Svein
5 UK2 ES Villmarksporten's Sophie / 01994/05 Hugedal, Marit / Førdedal, Harald
6 UK2 ES Vømmølfjellets Skaidi / 16228/05 Strand, Frode / Strand, Frode
7 UK2 IS "u S" Princess / 16841/03 Norland, Helen / Norland, Helen
8 UK2 IS "u S" La Petite / 26185/05 Steen, Johan B / Skar, Remi M
9 AK2 ES Gjelskogens Tine / 09636/04 Berglid, Tor Åge / Berglid, Tor Åge
10 AK2 IS Elvenhouse Zanto / 09079/04 Tokle, Geir / Tokle, Geir
11 AK2 SV Mogop's Urogallus / 08871/03 Melhuus, Jens / Melhuus, Jens
12 AK2 IS Fjellstårsas Liv / S42505/2003 Lundmark, Anna-Karin / Lundmark, Anna-Karin
13 AK2 ES Vestenfor's Tulla / 15132/02 Melby Iver Og Guro Emilie / Melby, Iver
14 AK2 ES Villmarksporten's Kauti / 24485/03 Tallberg, Oddmund / Tallberg, Oddmund
NKK rep. sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
 
PARTI LISTE
Prøvens ref.nr Dato Parti nr: Kvalifisering Semi finale Finale
51-06038 23/09-2006 L5
Arrangør Terreng:
Norsk Engelsksetterklubb
Dommere:
CACIT /
RES.CACIT
CK / ÆP Nr Kl. Rase Hundens navn/regnr Eier/fører Premie
1 AK2 GS Huldrefjellets Fantha Tc / 08480/04 Sagen, Stig / Sagen, Stig
2 AK2 P Skoglykka's Vikki / 23184/03 Sissener, Einar A / Plassgård, Bjørn
3 AK2 P Øykhagen's Pan / 08460/04 Fonnes, Gunnar / Fonnes, Gunnar
4 AK2 P Skoglykka's Vinni / 23183/03 Sissener, Einar A / Plassgård, Bjørn
5 AK2 GS Ardeck's Mia / 09230/04 Kjensberg, Rune Olav / Kjensberg, Rune Olav
6 AK2 ES Jarlvollens Leo / 24458/03 Amundsen, Ivar / Stokkebekk, Terje
7 AK2 IS "u S" Rubella Snøhedda / 14359/04 Presterudstuen Jørn Og Linda / Presterudstuen, Jørn
8 AK2 ES Vårhaugens K2 / 14140/03 Brendengen, May Kirsten / Brendengen, Roy
9 AK2 ES Snaufjellet's Chivas / 12117/01 Strøm, Tor Alfred / Strøm, Tor Alfred
10 AK2 GS Phargo / 05985/01 Hagen, Arild / Hagen, Arild
11 AK2 IS Heggelifjellets Duracell / 21501/03 Silkoset, Arve / Glavin, Synnøve
12 AK2 ES Orkelsjøen's Storm / 09812/03 Johansen, Knut Olav / Holthe, Kjell
13 AK2 KV Rugdelias J M G Vår / 00680/01 Bjørnestad, Fred / Bjørnestad, Fred
14 AK2 P Vakkerdalen's Black Fighter / 04429/04 Strømsli, Ole A / Strømsli, Ole A
NKK rep. sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
 
PARTI LISTE
Prøvens ref.nr Dato Parti nr: Kvalifisering Semi finale Finale
51-06038 23/09-2006 L6
Arrangør Terreng:
Norsk Engelsksetterklubb
Dommere:
CACIT /
RES.CACIT
CK / ÆP Nr Kl. Rase Hundens navn/regnr Eier/fører Premie
1 AK2 ES Matsåsens Fibi / S29461/2002 Kavli, Vigdis / Kavli, Vigdis
2 AK2 ES Shara / 04153/04 Flåm, Frode / Flåm, Frode
3 AK2 IS D-Vierma Av Kjerringholm / 17024/03 Formo Terje/ Østraat Anne B / Formo, Terje
4 AK2 SV B-Jenta / 05673/01 Brynildsen, Stein / Brynildsen, Stein
5 AK2 P Bjønroas Punto / 12636/04 Bergersen Bente Og Nils / Bergersen, Bente
6 AK2 P Jutevatnets Pernille / 13888/04 Frøland Ole Og Anne-Lise / Frøland, Ole R
7 AK2 P Skoglykka's Bella / 23189/03 Stenberg, Camilla / Stenberg, Camilla
8 AK2 ES Finntorpet's Frøken Fia / 03681/04 Sorknes Stein Og Nora K / Sorknes, Nora
9 AK2 P Black Luckys Luna / S54559/2000 Rismyhr, Stein / Rismyhr, Stein
10 AK2 GS Kråklifjellet's Brann / 20058/04 Løkken, Stein / Løkken, Stein
11 AK2 SV Schou's Zarek / 06964/03 Johnsen, Tore / Johnsen, Tore
12 AK2 GS Terningas Frøy / 10330/04 Oustad, Jens Anders / Oustad, Jens Anders
13 AK2 ES Dovregubben Troll / 16684/04 Jakobsen, Hagbart / Jakobsen, Hagbart
14 AK2 P Skoglykka's Chiira / 18838/02 Stenberg, Camilla / Stenberg, Camilla
NKK rep. sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
 
PARTI LISTE
Prøvens ref.nr Dato Parti nr: Kvalifisering Semi finale Finale
51-06038 23/09-2006 L7
Arrangør Terreng:
Norsk Engelsksetterklubb
Dommere:
CACIT /
RES.CACIT
CK / ÆP Nr Kl. Rase Hundens navn/regnr Eier/fører Premie
1 AK2 ES Viroa's Twiggy / 12307/04 Antonsen, Vidar / Antonsen, Vidar
2 AK2 IS Neadalens Raia / 05172/03 Stokkli, Erling / Stokkli, Erling
3 AK2 P Jutevatnets Max / 13882/04 Ek, Tom / Førland
4 AK2 ES Villmarksporten's Tinto / 13204/04 Lundblad Lene/ Rognstad Stig Olav / Lundblad, Lene
5 AK2 IS Askedalen's Shanti / 15820/04 Ramsvik Wenche/ Myrseth Tore / Ramsvik, Wenche
6 AK2 ES Streitkampen's Tjorven / 03348/03 Høystad, Thomas / Høystad, Thomas
7 AK2 GS Klettkovens Goliat I I I / 03565/04 Steen, Magnar / Steen, Magnar
8 AK2 KV Tramp / 16013/01 Mikaelsen, Britt / Mikaelsen, Britt
9 AK2 GS Ardeck's Fanny / 14911/02 Carlsen, Rune / Carlsen, Rune
10 AK2 ES Langsifjellets Krutt / 22967/04 Romfo, Svein Ottar / Romfo, Svein Ottar
11 AK2 IS Valeheia's Alpha / 16039/04 Vegsgård, Per Øystein / Vegsgård, Per Øystein
12 AK2 ES Mokleiva's Nadja / 13634/04 Tronslien, Torgeir W / Tronslien, Torgeir W
13 AK2 ES Cash / 24524/03 Sekne, Lars Christian / Sekne, Lars Christian
14 AK2 ES Mokleiva's Wilma / 13638/04 Antonsen, Vidar / Antonsen, Vidar
NKK rep. sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
 
PARTI LISTE
Prøvens ref.nr Dato Parti nr: Kvalifisering Semi finale Finale
51-06038 23/09-2006 L8
Arrangør Terreng:
Norsk Engelsksetterklubb
Dommere:
CACIT /
RES.CACIT
CK / ÆP Nr Kl. Rase Hundens navn/regnr Eier/fører Premie
1 AK2 P Leirungens Ats Nikita / 05223/04 Rud, Henning / Rud, Henning
2 AK2 ES Langsifjellets Trigger / 22964/04 Eskildsen, Lars / Eskildsen, Lars
3 AK2 ES Skuruberget's Steppi / 16452/03 Dundrud, Lars / Dundrud, Lars
4 AK2 GS Hammarkleiva's Ze-Zicho / 19169/03 Trondsen, Svein A / Trondsen, Svein A
5 AK2 ES Stella-Polaris / S50846/2004 Rødsjø, Halvar / Rødsjø, Halvar
6 AK2 ES Markusfjellet's B S M Faico Noblige /
16574/00
Wenner Liv Og Per Erik / Wenner, Liv
7 AK2 IS Tydalens Perle / 24589/00 Guldberg Gerd W/Johansen Per / Johansen,
Per
8 AK2 B Orreskogen's Toya / 19555/01 Tallhaug, Monica / Tallhaug, Monica
9 AK2 ES Orkelsjøen's Edda / 09816/03 Johansen, Bjørn H / Johansen, Bjørn H
10 AK2 ES Streitkampen's Charlie / 03347/03 Oldervik Ellen Og Tor Inge / Oldervik, Tor Inge
11 AK2 ES Tyrielden's Speedy / 19498/02 Aasan Berit S Og Jon M / Aasan, Jon M
12 AK2 ES Rypekullet's Stegg / 08172/03 Rønnestad, Geir / Rønnestad, Geir
13 AK2 ES Streitkampen's Vesle Ranta / 01005/05 Oldervik Ellen Og Tor Inge / Oldervik, Tor Inge
14 AK2 IS Kleivskogen's K-Janca / 18818/03 Rud, Henning / Rud, Henning
NKK rep. sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
Dommer sign: Tlf
 

Følg oss på

facebook 2015 logo detail    
 instagram