Norsk Engelsksetterklubb

Fri12022022

Oppdatert08:07:39 PM

NM individuelt 2012 - resultater

Her er komplette NM-resultater:

  •  IS Settermosen Aberlour Ibber - Lohmann's Jaffa DK07566/2007 Rene Meinertsen og Erica Christensen 1.VK m/CK Kval
  • ES Jøldalens Nadine Berguglas Hi-Trøkk - Jøldalens Mezzie 14406/08 Jan Terje Bårseth og Vigdis Størseth 2.VK kval
  • ES Berkjestølen's Frost Rotuas Athos Fra Juni - Berkjestølen's Peace 00226/06 Nora Paulsen/Roger Paulsen 3.VK kval
  • ES Gjelskogens Lea Øyers Roy - Tita 09635/04 Øyvind Husabø 4.VK kval + 1.VK semi
  • IS Røde Hunders Mi-Rakel Eklias Adam - US Rubella Nova 20762/06 Jørn og Lina Presterudstuen 1.VK kval
  • IS US Rubella Snøhedda US Orkan - US Pukkanøtt 14359/04 Jørn og Lina Presterudstuen 2.VK kval
  • P Jutevatnets Radar Wind Dancer Albin Av Vor-Point - Setpoint's Prima 13887/04 Ole R Frøland 3.VK kval + 2.VK semi
  • ES Karsnäs Mira Skillevatnet's Mac - Karsnäs Skippy S43557/2006 John Olav Rødsjø 1.VK kval
  • ES Giddes D Palema Trøndervidda's Giro - Härkmoen's Salt O Peppar S39196/2005 Torfinn Stenersen 2.VK kval
  • ES Berguglas Hi-Trøkk Berkjestølen's Hi-Treff - Kvernmolias Miss Bo 07029/06 Ingvar Rødsjø 3.VK kval + 4.VK semi
  • ES Vigdaætta's Ekko Black - Hågakollen's Carmen 18859/08 Bjørn Monsen 4.VK kval
  • P Skoglykka's Arjo Black Luckys Copiad - Mikkeli's Liss 23185/03 Eivind Grønli 1.VK m/CK kval
  • GS Faksfjellet's Luna Gordvalls Hislo - Faksfjellet's Erga 01135/05 Jon Georg Hov 3.VK kval
  • ES Fingå Ran Black - Isa FIN24500/07 Jonny Åsheim og Kristel Sjåstad 2.VK kval + 1.VK semi + 1.VK m/Cacit finale
  • P Solasteggen's Mina Black Luckys Ess - Black Luckys Barracu'da 04805/08 Arild Skeivik 1.VK kval
  • IS US Kuling US T-Manus - US Specific 14907/04 Rune Magnussen og Randi Halvorsen 2.VK kval
  • ES Spjeldberget's Trym Pei Fang Keiko - Bjørktun Lady In Red 05959/03 Pål Inge Røe 3.VK kval
  • ES Østheia's Out Of Luck Sletthallens Cash - Østheia's Out O'Touch 06450/08 Lars Ådne Arnesen 4.VK kval
  • IS Red Garlic's Epixe Lyngstua's Jack II - Nordfjällets Robbyn S45657/2004 Agneta Linnea Andersson 1.VK kval
  • IS US Kid Imingens LZ Toy - US Seksi 26230/07 Frode Døsvik 2.VK kval
  • IS Imingens Sa Lollipop Setterly Aldo - Riskletten's Skaidi 21240/01 Nina og Per Arne Kjelsberg 1.VK m/CK kval
  • KV Markusfjellet's GDF Raipas Bakgårdens Fob - Rugdelias K M S Divi 06284/07 Ulf Antonsen 2.VK kval
  • IS Con-Spirit Av Kjerringholm Irskesjøen's D. Zento - Ayra Av Kjerringholm 17017/03 Geir T Keiseraas og Heidi I Walle 3.VK kval
  • GS Imingens Ek Ima Charm II Robin's Kjell - Imingens Br Elleville 24302/08 Per Arne og Nina Kjelsberg 4.VK kval
  • ES Hugulia's Raja Vinsterfjellet Knæsj - Sørhauglien's Zenta 16140/08 Paal Gundersen 1.VK kval
  • ES Tarpan's Coca Kleivskogen's Maldini - Tarpan's Hera 05559/08 Kjell B Hansen 2.VK kval
  • ES Østheia's Idaho Tekoa Mountain Patriot - Østheia's Dukati 20076/07 Stein-Helge Østerli 3.VK kval
  • ES Berguglas Heikki III Berkjestølen's Hi-Treff - Kvernmolias Miss Bo 07035/06 Tor Steigedal 4.VK semi + 3.VK finale
  • IS E-Peik Av Miessevarri Kvikneskogen's Davil - Vieksa's Vilja 23913/05 Ida og Gunnar Wik 3.VK semi
  • ES Slottvidda's I M Ramses Trønderviddas Giro - Slottvidda's I M Tyra 10327/07 Håvard Dekkerhus 5.VK semi
  • P Ørntuas C Aiko Altegeinos Garm - Ørntuas A Bjørk 21717/03 Stian Henriksen/Ronny Hartviksen 2.VK semi + 2.VK finale
  • ES Orkelsjøen's Prikk Vinterveiens Flekk - Orkelsjøen's Edda NO33516/09 John Berge 3.VK semi
  • P Pointnic's E I Point Jutevatnets Radar - Pointnic's Chanti 13647/07 Ole Ingebrigtsen og Marianne Pederesen 5.VK semi
  • ES Klækkenhavnas Next To Noone Senjas Feuda - Yoko-Ono 13640/08 Steen Blach Sørensen 2.VK semi
  • KV Ulvesvollens Ftf Ylva Haugtun's Brc Falco - Ulvesvollens Esg Tajka 18753/07 Jens Thomas Sagør 1.VK semi

 

 

 

Følg oss på

facebook 2015 logo detail    
 instagram