Norsk Engelsksetterklubb

Fri12022022

Oppdatert08:07:39 PM

Res NESK-prøven på Kongsvold 31/8 til 2/9

 UK og AK-resultater fra NESKs prøve som går samtidig med NM:

RESULTATER NESK'S PRØVE PÅ Kongsvold 31.AUGUST TIL 2.SEPTEMBER:  

  • KV Rugdelias Tlf Khaleesi Frio De Valcreole - Rugdelias Nmj Lucilla NO41473/11 Tarjei Kallekleiv/Anne Grete Langeland 2.UK
  • KV Sagåsen's Tyra Baron Vom Donauland - Sagåsen's Guri Malla NO54881/10 Terje Bradal 3.UK
  • IS Tia Maria US Chasse - US Spesiell NO36684/11 Lars Tangvik 2.UK
  • P Cashpoints P V Kalle-Kanon Høgdebrotets Pluto - Bittermarkas C S Vaschera NO46724/10 Trond Egil Olsen 2.AK
  • P Eidemlia's Dallas T Jimsrypa's Jeger - Lytingfjellet's D-Lille My NO49847/11 Henry J Espeset 2.UK
  • GS Langsundets Ville Finnvola's Kid - Langsundets Lille-Ti NO48036/09 Marius og Mona Aakervik 2.AK
  • IS Fjellstårsas Pm Fenris Imingens LZ Punch - Fjellstårsas Meijram SE29941/2010 Terje Negard 2.AK
  • ES Steinrabben's Nala Rypskogen's Trick - Ringvassøya's Samira NO37708/11 Stein Martinsen 1.UK
  • ES Smølarypa's Snuppa Gallok's Kustus - Bjønnålias Saga NO37943/11 Keijo Salmela/Wenche Farstad 2.UK + 2.UK
  • IS US Maximille Ibber - US Maximara NO45727/11 May Britt Kverkild/Ronny Aksnes 2.UK
  • IS Bjerkaasen's Bk-Triac US Kuling - Bjerkaasen's Et-Erte Berte NO32295/11 Elisabeth Haukaas Bjerke 1.UK
  • ES Hugulia's Kira Vinsterfjellet Knæsj - Sørhauglien's Zenta 16142/08 Tom Andre Lunde 2.AK
  • ES Rotuas E-Bris Trønderviddas Giro - Rotuas Bissa NO46572/09 Torbjørn Austvik 2.AK
  • ES Smølarypa's Texas Hold'em Gallok's Kustus - Bjønnålias Saga NO37940/11 Cato M Jonassen 1.UK
  • P Lykkekjerrets Ruske Zara Likko's Attack - Mostodalens Anja 13754/08 Aud-Lise Skillebekk/Cato M Jonassen 2.AK
  • GS Trixie Finnvola's Kid - Oda Av Nassa 20584/08 Kristin og Eskild Bothner 1.AK + 2.AK
  • P Solasteggen's Viper Black Luckys Rapp - Black Luckys Barracuda NO54360/09 Eivind Christian Endresen 2.AK
  • ES Nyheimgutens Xavier Østheia's No Limit - Royaluras D-Roya NO33755/11 Bernt Martin Sandsør 2.UK
  • ES Vinsterfjellets Mistral Nordvestjyden's Z. Bassino - Vinsterfjellet Fauna NO38882/11 Birgit Ranheim 3.UK
  • ES Tiurfoten's Tilde Berguglas Hi-Trøkk - Fingå Tri NO34886/10 Dag Kleven 2.AK
  • ES Dulles B Timon Berkjestølen's Figo - Skillevatnets Turte NO45893/11 Erling Ragnar Hermann 2.UK
  • GS Åshöjdens Insp Madicken Imingens Ek Elle-Gant - Åshöjdens Camaron SE22298/2011 Helen Jetmundsen 1.UK
  • IS US Piri-Piri Valeheia's Killakee - US Caramella NO44278/09 Andreas Storegjerde/Arne Hansten 3.AK
  • ES Kongsvoldrypas Snøhvit Streitkampens Charlie - Vestvidda's Fauna NO40979/09 Svein Strømsnæs 1.AK
  • GS Gullura's Leo Nicko - Trixie NO44562/11 Kristin og Eskild Bothner 2.UK
  • GS Buskogens DTT Daisy Theo Des Hauts Du Barry - Buskogen's Aak Trixi NO30244/12 Thomas Andre Svensen 1.UK
  • Rugdelia Tlf Khaleesi  Frio de Valcreole - Rugdeli Nmj Lucilla Tarjei Kallekleiv/Anne Grete Langeland  2. UK
  • Åshøjden's Insp Fram Imingens Ek Elle-Gaut -  Åshøjdens Camaroni HegeL. Nybakke 2. UK 

Følg oss på

facebook 2015 logo detail    
 instagram