Norsk Engelsksetterklubb

Fri12022022

Oppdatert08:07:39 PM

Premier NM første dag

NM INDIVIDUELT HJERKINN 31.AUGUST TIL 2.SEPTEMBER:

IS Settermosen Aberlour Ibber - Lohmann's Jaffa DK07566/2007 Rene Meinertsen og Erica Christensen 1.VK m/CK Kval
ES Jøldalens Nadine Berguglas Hi-Trøkk - Jøldalens Mezzie 14406/08 Jan Terje Bårseth og Vigdis Størseth 2.VK kval
ES Berkjestølen's Frost Rotuas Athos Fra Juni - Berkjestølen's Peace 00226/06 Nora Paulsen/Roger Paulsen 3.VK kval
ES Gjelskogens Lea Øyers Roy - Tita 09635/04 Øyvind Husabø 4.VK kval
IS Røde Hunders Mi-Rakel Eklias Adam - US Rubella Nova 20762/06 Jørn og Lina Presterudstuen 1.VK kval
IS US Rubella Snøhedda US Orkan - US Pukkanøtt 14359/04 Jørn og Lina Presterudstuen 2.VK kval
P Jutevatnets Radar Wind Dancer Albin Av Vor-Point - Setpoint's Prima 13887/04 Ole R Frøland 3.VK kval
ES Karsnäs Mira Skillevatnet's Mac - Karsnäs Skippy S43557/2006 John Olav Rødsjø 1.VK kval
ES Giddes D Palema Trøndervidda's Giro - Härkmoen's Salt O Peppar S39196/2005 Torfinn Stenersen 2.VK kval
ES Berguglas Hi-Trøkk Berkjestølen's Hi-Treff - Kvernmolias Miss Bo 07029/06 Ingvar Rødsjø 3.VK kval
ES Vigdaætta's Ekko Black - Hågakollen's Carmen 18859/08 Bjørn Monsen 4.VK kval
P Skoglykka's Arjo   23185/03 Eivind Grønli 1.VK m/CK kval
GS Faksfjellet's Luna   01135/05 Jon Georg Hov 3.VK kval
ES Fingå Ran   FIN24500/07 Jonny Åsheim og Kristel Sjåstad 2.VK kval
P Solasteggen's Mina   04805/08 Arild Skeivik 1.VK kval
IS US Kuling   14907/04 Rune Magnussen og Randi Halvorsen 2.VK kval
ES Spjeldberget's Trym   05959/03 Pål Inge Røe 3.VK kval
ES Østheia's Out Of Luck   06450/08 Lars Ådne Arnesen 4.VK kval
IS Red Garlic's Epixe Lyngstua's Jack II - Nordfjällets Robbyn S45657/2004 Agneta Linnea Andersson 1.VK kval
IS US Kid Imingens LZ Toy - US Seksi 26230/07 Frode Døsvik 2.VK kval
IS Imingens Sa Lollipop Setterly Aldo - Riskletten's Skaidi 21240/01 Nina og Per Arne Kjelsberg 1.VK m/CK kval
KV Markusfjellet's GDF Raipas Bakgårdens Fob - Rugdelias K M S Divi 06284/07 Ulf Antonsen 2.VK kval
IS Con-Spirit Av Kjerringholm Irskesjøen's D. Zento - Ayra Av Kjerringholm 17017/03 Geir T Keiseraas og Heidi I Walle 3.VK kval
GS Imingens Ek Ima Charm II Robin's Kjell - Imingens Br Elleville 24302/08 Per Arne og Nina Kjelsberg 4.VK kval
ES Hugulia's Raja Vinsterfjellet Knæsj - Sørhauglien's Zenta 16140/08 Paal Gundersen 1.VK kval
ES Tarpan's Coca Kleivskogen's Maldini - Tarpan's Hera 05559/08 Kjell B Hansen 2.VK kval
ES Østheia's Idaho Tekoa Mountain Patriot - Østheia's Dukati 20076/07 Stein-Helge Østerli 3.VK kval

NESK'S PRØVE PÅ HJERKINN 31.AUGUST TIL 2.SEPTEMBER:  

KV Rugdelias Tlf Khaleesi Frio De Valcreole - Rugdelias Nmj Lucilla NO41473/11 Tarjei Kallekleiv/Anne Grete Langeland 2.UK
KV Sagåsen's Tyra Baron Vom Donauland - Sagåsen's Guri Malla NO54881/10 Terje Bradal 3.UK

Følg oss på

facebook 2015 logo detail    
 instagram