Norsk Engelsksetterklubb

Mon04192021

Oppdatert08:07:39 PM

Vinnere av NM Vinter

ÅR NR 1 NR 2 NR 3 NR 4 NR 5 NR 6
2016 IS Imingens Pr Prince
E/F: Trond Kristian Karlsen
ES Sørbølfjellet's Zizou
E: Erik Hjelmås Lien F:Tord Lien
       
2015 ES Berguglas Hi-Trøkk
E/F: Ingvar Rødsjø
         
2014 IS G-Tjikkom Av Miessevarri
E/F: Ronny Jørgensen
ES Ferdesmyras A Mi Lady Maridubedåre
E/F: Robert H Flatli
       
2013 P Barentsvidda`s B Sortebill
E/F: Geir Birger Larssen og Ingrid Salvesen
SV Gressfjellets Albert
E/F: Dagfinn og Merete Fagermo
ES Skaididalen's Bobbi Brown
E/F: Jan-Arvid Arild
     
2012 IS Hugo Boss Av Kjerringholm
E/F:Geir Tommy Keiseraas og Heidi Walle
IS G-Tjikkom Av Miessevarri
E/F:Ronny Jørgensen
ES Øderbygdens Kill`em All
E/F: Tony Johansson
KV Markusfjellet`s Gdf Raipas
E/F: Ulf Antonsen
   
2011 B Velvet Dei Fiorindo
E/F: Nils B Skaar og Tove Løvås
GS Resdalen's Rypy
E/F: Bjarne Engen
ES Bjerkestølen's Kaisa Krabat
E
/F: Jan Telhaug
KV Haugtun's Dpb Fri
E/F: Siw Og Ola Øie
   
2010 ES Royaluras D-Roya
E/F: Bertil Nyheim
ES Hågakollen's Carmen
E/F: Kristin Watle
P Fjellrypa`s Franko
E/F: Frank R Brekke
ES Siljaættas D Trico
E/F: Asle G Skavdal
IS Irskesjøen`s Nix
E/F: Jan A Kingswick
KV Kvitnyken`s ATP Nikita
E/F: Robert Brenden
2009 ES Kvernmolia's Perle
E/F: Berit Johnsen og Stig Kvernmo
KV Frøyatuns Troy
E/F: Stein Arne Paulsen
ES Skillevatnet's Turte
E/F: Kåre Norum
P Kari-Mor
E/F: Wiggo A Ditlefsen
ES Berguglas Hi-Trøkk
E/F: Ingvar Rødsjø
ES Siljaættas D Trico
E/F: Asle Geir Skavdal
2008 P Pellarskogen's Rossi
E/F: Ole Espen Ingebrigtsen
IS Con-Spirit av Kjerringholm
E/F: Geir Tommy Keiseraas
ES Skarvhattens Chevy
E/F: Arne Fostervold
     
2007 IS Imingens Sa Lollipop
E/F: Kjelsberg Nina Og Per Arne / Nina Nordby Kjelsberg
ES Black
E/F: Kristin & Bjørn Watle
ES Berkjestølen's Hi-Treff
E/F: Ingvar Rødsjø
     
2006 ES Pussjo's C-La Chasse
E/F: Morten Berg
ES Kvernmolia's Perle
E/F: Stig Kvernmo
ES Fjellvidda's Maja
E/F: Sverre Hollum
SV Gressfjellets Ninja
E/F: Dagfin Tor Fagermo
ES Åsmarka's C-Star
E/F: Ingvar Rødsjø
B Suhlegan Tarzan
E/F: Joachim Almgren
2005 P Setpoint's A-Cop
E/F: Roger Hermanstad
P Loke
E/F: Rune Hoholm
       
2004 P Loke
E/F: Rune Hoholm
B Tøtta
E/F: Magne Klingsheim
P Eikefjellets Mack
E/F: Harald Hartvigsen
     
2003 ES Pussjo's A-Pascal
E/F: Jan Petter Thuve
P Westpoint's Emil
E/F: Øystein Johnsen
       
2002 ES Leina
E/F: Stig Kvernmo
ES Blå Vegen's Kiwi
E/F: Knut Hatlen
ES Vasavannets Vidja
E/F: Jens Betsi/Svein A Wara
P Affern's Chang
E/F: Jim Theodorsen
SV Skjeftelia's Geisha
E/F: Ragnar Jermstad
IS "U S" T-Manus
E/F: Lars Chr. Raastad
2001

ES Skaididalens Gorbi
E/F: Jan Arvid Arold

ES Svahøa's Tricco
E/F: Frank R Brekke
KV Stanglifjellet's Janko
E/F: Robert Brenden
     
2000 P Vestfjorddalens Famous
E/F: Hans Simensen
P Koss
E/F: Harald Hartvigsen
KV Garm Av Dahlwinn
E/F: Victor Wang
GS Klettkovens Tyri II
E/F: Roald Fjæraa
ES Vigdaætta's Xtra
E/F: Per A Watle
 
1999 ES Siljaættas Nadja
E/F: Leif Johan Elvevoll
ES Vigdaætta's Wai
E/F: Per A Watle
       
1998 KV Irgas
E/F: Kjetil Fredriksen
SV Noraførr's A-Bruno
E/F: Sigmund Nyborg
ES Vømmølfjellets Max
E/F: John Simonsen
ES Kongeveien's Hauk
E/F: Bjørn Dahl
   
1997 KV Steff Av Dahlwinn
E/F: Victor Wang
ES Vigdaætta's Dr Jorreck
E/F: Kristin & Bjørn Watle
P Vestfjorddalens Black Luck
E/F: Anton Ringøen
SV Møllerhaugen's A-Pia
E/F: Ottar Magne Remmen
   
1996 ES B-Babett
E/F: Fred Martinsen
ES Shot
E/F: Reidar Håheim
GS Case
E/F: Jann Ivar Sæther
GS Sneeggåsens Madonna
E/F: Jarle Martin Gundersen
ES Bico
E/F:
ES Sandtjønna's Mezzo
E/F: Ingvar Rødsjø
1995 ES Rangelfjellet's Britta
E/F: Alfred Sæther
ES Vanntinden's A. Barry
E/F: Jens A Jenssen
P Hopfossens Dolly
E/F: Atle Halvorsen
ES Siljaættas Cindi II
E/F: Frode Risdal
ES Vanntinden's C Lita
E/F: Jens A Jenssen
ES Senta
E/F: Knut Heistad
1994 P Ole
E/F: Trygve Næss
         
1993 SV Jerv
E/F: Kåre Nergård
ES Reisadalen's Kirov
E/F: Stig A Karlsen
GS Shot
E/F: Odd j. Nelvik/Roar Ødegård
P Girl
E/F: Geir Liabø
ES Skillevatnet's Charli
E/F: Brynjar Holmli
ES Bjørkraggens Shot
E/F: Einar Holmvik
1992 GS Rypebrinkens Lord Moc
E/F: Thore Langerud/Pål Holden
ES Vanntinden's A. Barry
E/F: Jens A Jenssen
ES Chicka's Ira
E/F: Knut Jæger/
Stig A Karlsen
P Elli D'Fai
E/F: D. Fagermo
   
1991 SV Jago
E/F: Per Eidem
ES Lobo
E/F: Petter Frostmo
ES Rypskogen's Trick
E/F: Svein Elvenes
ES Finnvellen's Baggen
E/F: Erik Slommerud
ES Tarpans Balto
E/F: Astor Erntsen
ES Brandheia's Bella
E/F: Jarle Karlsen
1990 ES Brandheia's Bella
E/F: Jarle Karlsen
P Skartorps Steve
E/F: Terje Bjugan
P Eikefjellets Pivi
E/F: Harald Hartvigsen
P Black Luckys Whittie
E/F: Einar Holmvik
   
1989 ES Rypskogen's Rocco
E/F: Raymond Sollie
P Black Luckys Whittie
E/F: Einar Holmvik
P Falkefjellets Zita
E/F: Kjersti Hundstad
ES Morkhaugen's Charm
E/F: Arild Redegård
P Skärtorps Steve
E/F: Terje Bjugan
P Pinto
E/F: Erik Slommerud
1988 P Dancess
E/F: Einar Holmvik
ES Siljaættas Rajo
E/F: Leif J Elvevold
Es Tiurhaugen's Prikksi
E/F: Steinar Høgås
     
1987 GS Vinterveiens Bliss
E/F: Terje Dalen
GS Skartun's Lord
E/F: Per Erling Høvde
ES Bjørkkraggen's Chott
E/F: Einar Holmvik
     
1986 P Black Luckys Arra
E/F: Kalle Jordan
ES Lapphaugens B Chico
E/F: Kjell A Myhra
ES Cico
E/F: Bror Wold